пʼятниця, 2 січня 2009 р.

Радянський літак чи НЛО

Радянський літак виявився НЛО

Колишній пілот Військово-повітряних сил США Мілтон Торрес переконаний у тому, що в 1950-і в небі над Великобританією він бачив літаючу тарілку. Про це пишуть The Times, посилаючись, зокрема, на недавно опубліковані документи Міністерства оборони Великобританії.

Уночі 20 травня 1957 року 25-літній пілот Торрес перебував на авіабазі в графстві Кент і одержав наказ підніматися в повітря. Він одержав завдання перехопити літаючий об'єкт, що рухався по «незвичайній» траєкторії. Торрес думав, що мова йде про ворожий літак, наприклад, радянський. Було хмарно, радар зафіксував літаючий об'єкт, розміром у бомбардувальник, що нагадував, B-52. Пілот одержав новий наказ: випустити по об'єкті 24 ракети. Торрес був шокований, а сам об'єкт зник з поля видимості радара ще до того, як льотчик зібрався виконати наказ.

Наступного дня Торреса відвідав представник Агентства національної безпеки США й велів йому нікому не розповідати про те, що трапилося,. У іншому випадку, попередили пілота, йому не дозволять літати. Аж до 1988 року Торрес мовчав, а потім через юриста, що цікавився уфологією, відправив у Міністерство оборони докладний рапорт про те, що саме відбулося більше тридцяти років тому в небі над Британією.

Дотепер Мілтон Торрес не одержав ніяких роз'яснень щодо того, що за об'єкт йому наказували збити. У той же час Девід Кларк, фахівець із НЛО й викладач Шеффілдского університету Хеллем, вважає, що американський пілот зштовхнувся зовсім не з літаючою тарілкою. На думку Кларка, ЦРУ (як з'ясувалося в 1960-і роки) було залучено в секретний проект під кодовою назвою «Палладій». Він полягав у створенні за допомогою високих технологій помилкових слідів на радянських радарах. Таким чином, ніякого об'єкта в небі над Кентом, можливо, не було.

Втім, з документів, розсекречених Міністерством оборони Великобританії, випливає, що випадок Мілтона Торреса був не єдиним. В 1991 році пасажирський літак компанії «Alitalia», пролітаючи над графством Кент, ледве було не зштовхнувся із НЛО на висоті 22 тис. футів. За словами пілота, це був об'єкт коричневого кольору, за формою нагадував ракету. Однак Міністерство оборони ухвалило, що мова дійсно йшла про ракету або про повітряну кулю й призупинило розслідування.

Немає коментарів:

Дописати коментар